crosssearch

Bayswater Inn

Eurovíkendy, Londýn

Hlavní město Spojeného království Velké Británie a Severního Irska ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Spojené království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:

Velká Británie - Londýn. Hlavní město Spojeného království Velké Británie a Severního Irska ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Spojené království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů - Velký Londýn. Oficiálním londýnským sídlem britských panovníků je Buckinghamský palác,který má funkci londýnské rezidence královny Alžběty II., ale je i místem konání akcí státního významu a velkou turistickou atrakcí.

Hotel se nachází v klidné poloze a nabízí slušné ubytování za slušnou cenu. Nachází se kousek pěšky od stanice metra Bayswater, od Hyde Parku a nákupního centra Whiteleys.V blízkosti najdete obchody i stravovací zařízení. Bayswater Inn má také vhodnou polohu, pokud chcete navštívit trh na Portobello Road a zajít si za nákupy na Knightsbridge.Snídaně se podává v jídelně s výhledem do zahrady na náměstí. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, centrální vytápění, kávovar.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Cena zahrnuje - 3 noci v hotelu se snídaní, letenku Praha - Londýn - Praha v optimální knihovací třídě, povinné pojištění CK.

Stravování v ceně:

snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000