crosssearch

Turim Lisaboa

Eurovíkendy, Lisabon

Poetické město, ležící při ústí řeky Tejo do Atlantického oceánu, osloví každého, kdo má v duši aspoň trochu romantismu. Portugalské hlavní město, plné nádherných památek z dob objevných zámořských cest, může nabídnout mnohé, co v české kultuře nenajdeme: exotické pokrmy,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:

Portugalsko - Lisabon. Poetické město, ležící při ústí řeky Tejo do Atlantického oceánu, osloví každého, kdo má v duši aspoň trochu romantismu. Portugalské hlavní město, plné nádherných památek z dob objevných zámořských cest, může nabídnout mnohé, co v české kultuře nenajdeme: exotické pokrmy, netradiční životní rytmus, osobitou architekturu i nespoutané lidi. Budete si zde připadat chvíli jako v San Francisku, tu zase v Rio De Janeiru anebo dokonce v Paříži. Lisabon má trochu z každého tohoto města a i z mnoha dalších, od milovníků kultury a historie, gurmánů po vyznavače slunce a pláží.

Tento stylový 4hvězdičkový hotel se nachází v samém srdci Lisabonu, 200 metrů od stanice metra Picoas, a nabízí elegantní pokoje. Wi-Fi je v celém hotelu dostupné zdarma. Turim Lisboa Hotel poskytuje 56 pohodlných ubytovacích jednotek s klimatizací a koupelnou. Ve všech pokojích najdete také satelitní TV a minibar. Hotel Turim Lisboa provozuje restauraci, ve které je každé ráno podávána snídaně formou bufetu. Velký výběr pokrmů portugalské a mezinárodní kuchyně je zde připravován také v době obědů a večeří, kdy jej doplňují místní vína z hotelového sklípku. Turim Lisboa představuje hlavní nákupní čtvrť města a 10 minut chůze od hotelu se rozkládá historické centrum s dominantním hradem. Turim Lisboa Hotel stojí 6 km od lisabonského mezinárodního letiště.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

3 noci v hotelu se snídaní, letenku Praha-Lisabon-Praha v optimální knihovací třídě, povinné pojištění CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000