crosssearch

Hotel Vip Executive Art´s

Eurovíkendy, Lisabon (zobrazit na mapě) mapa

Hlavní město Portugalska s nejdelším mostem Evropy a největším oceanáriem, Kompletní balíček eurovíkendu do Lisabonu. Program zájezdu 1. DEN přílet do Lisabonu a následně transfer do hotelu, ubytování. Individuální program nebo možnost procházky s českým průvodcem zdarma...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Hlavní město Portugalska s nejdelším mostem Evropy a největším oceanáriem, Kompletní balíček eurovíkendu do Lisabonu.

Program zájezdu

1. DEN

přílet do Lisabonu a následně transfer do hotelu, ubytování. Individuální program nebo možnost procházky s českým průvodcem zdarma po okolí hotelu, seznámení s městem.

2. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program případně možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem, kde uvidíte katedrálu Sé, čtvrť Alfama s pevností svatého Jiří, odkud jsou krásné vyhlídky na město). Odpoledne individuální program například k návštěvě jednoho z mnoha muzeí, např. Muzeum Caluste Gulbenkian (sbírky Renoiara, Rubense, Rembrandta). Neměli byste vynechat ani návštěvu výstaviště Expa s největším oceanáriem v Evropě.

3. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program případně možnost fakultativního půldenního výletu do Cabo da Roca, Sintry a Estorilu. Odpoledne individuální program.

4. DEN

po snídaní uložení zavazadel v prostorách hotelu dle pokynů průvodce, individuální program. Po poledni transfer na letiště, odpoledne odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O destinaci

Město sedmi pahorků nad řekou Tejo nabízí své kouzlo na první pohled. Je dokonalou směsicí moderního rušného velkoměsta, klidných historických uliček. Zároveň je jedním z nejstarších měst na naší planetě. Nádherné stavby z doby mořeplavců a králů, kostely, kláštery a parky vytvářejí nezaměnitelný vzhled města. Šarmu Lisabonu zkrátka nelze uniknout. Vydejte se tam s námi!

Fakultativní služby

Panoramatický okruh Lisabonem 950,- Kč*

Během okružní jízdy se podíváte jak na starou část centra (nám. Marques de Pombal, náměstí Rossio, exteriéry hradu sv. Jiří, bohémskou čtvrť Bairro Alto, tak i do krásné čtvrti Belém, kde se nachází známý Památník mořeplavců, Belémská věž a nejkrásnější portugalský Jeronýmův klášter. Po přejezdu známého mostu 25.dubna k vyhlídce Ježíše Krista na protějším břehu Lisabonu si můžete vychutnat nádherný pohled na město. A to vše s česky hovořícím průvodcem.

kód pro rezervaci S 5555A (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

Půldenní výlet na Cabo da Roca, Sintra, Estoril 1 300,- Kč*

Cabo da Roca je nejzápadnější výběžek evropského kontinentu nacházející se na 140m vysokých útesech. Sintra je bývalé letní sídelní městečko portugalských králů, které se nachází na úpatí malého pohoří Serra da Sintra. Najdete zde krásné letní paláce. Možnost navštívit buď dolní Palacio Nacional nebo horní Palacio Pena. Tento výlet je v doprovodu česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervaci S 5555B (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

BALÍČEK ZA VÝHODNOU CENU 2 100,- Kč*

balíček A + B

kód pro rezervaci S 5555C

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy

Cena zájezdu zahrnuje

letenku Praha - Lisabon - Praha včetně všech letištních poplatků

transfer letiště - hotel - letiště

3 noci se snídaní ve vybraném hotelu

služby českého delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů

procházka s českým průvodcem

povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Hotel

Hotel VIP EXECUTIVE ART´S NNNN

hotel nacházející se ve moderní business části Lisabonu. V blízkosti restaurace a zábavní zářízení. Hotel disponuje 300 pokoji, restaurací, barem a recepcí. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, telefonem, TV, WiFi, radiem, vanou nebo sprchou a fénem. Snídaně.

Tajný tip

Vynikající kuchyně, krásná příroda a bouřlivý noční život. To a mnoho dalšího se zachovalo z dob, kdy byl Lisabon centrem mořeplavců z celého světa.

Šárka Koliášová

průvodkyně po Lisabonu

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000