crosssearch

Albatros

Eurovíkendy, Kréta

Kouzlo Kréty spočívá v jejich protikladech: vysoké nepřístupné horské masívy a moře s kilometry dlouhými písčitými a oblázkovými plážemi, které se rozprostírají před rozeklanými pobřežními skalisky, úrodné nížiny vedle pusté krajiny - to vše dělá z Kréty jeden z...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kouzlo Kréty spočívá v jejich protikladech: vysoké nepřístupné horské masívy a moře s kilometry dlouhými písčitými a oblázkovými plážemi, které se rozprostírají před rozeklanými pobřežními skalisky, úrodné nížiny vedle pusté krajiny - to vše dělá z Kréty jeden z nejoblíbenějších ostrovů pro strávení dovolené. Ostrov si zachoval svůj tradiční šarm a svoji původnost. Stranou turistických center naleznete neporušenou přírodu pro odpočinkové pěší túry a osamělé zátoky ke koupání. Milovníci historie mohou obdivovat zbytky staré minojské kultury ve městech Knóssos a Phaistos. Historie a současnost leží na Krétě těsně vedle sebe.Chersonissos je bývalá rybářská vesnice, která byla vybudována na místě bývalé antické římské osady a stala se oblíbeným místem dovolených. V centru města a na pobřežní promenádě naleznete zábavu všeho druhu. Nespočet barů, kaváren, taveren, hudebních podniků, diskoték a obchodů nabízí milovníkům noční zábavy ideální podmínky pro zdařilou dovolenou. Chersonissos se vyznačuje zejména tmavomodrým mořem, živým turistickým ruchem a bohatým nočním životem. Heraklion je vzdálen cca 27 km a pohodlně se do něho dostanete linkovým autobusem.

Albatros

Hotel je ideálně situován pryč od shonu města, asi 20 m od nejkrásnějších pláží Kréty. Nicméně světově známý noční život města Chersonissos je vzdálen pouze 5 min chůze. Nachází se pouze 25 km od letiště v Heraklionu ve městě Chersonissos, které každý rok láká v létě tisíce turistů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000