crosssearch

Kodaň je plná pikantní příchuti a života, pulzující metropole a historická oáza. Se svou bohatou historií má tato dánská metropole mnoho způsobů, jak uspokojit všechny chutě svých návštěvníků. Ale není to žijící muzeum.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo:

Kodaň je plná pikantní příchuti a života, pulzující metropole a historická oáza. Se svou bohatou historií má tato dánská metropole mnoho způsobů, jak uspokojit všechny chutě svých návštěvníků. Ale není to žijící muzeum. Kodaň je zářivým, moderním městem, jehož fascinující minulost je v souladu s nejnovějšími trendy v architektuře, designu a módě. Kodaň má atrakce a zajímavosti opravdu pro všechny. Vybrali jsme pro vás ty, které prostě musíte vidět - socha Malé mořské víly, Královský palác Amalienborg - zimní rezidence královského páru, Národní galerie - evropské a dánské malby od 15. století.

Poloha:

3* hotel se nachází přímo u vlakového nádraží Osterport. Na hlavní vlakové nádraží se dostanete vlakem za 5 minut.

Ubytování:

nekuřácké pokoje (klimatizace, mini bar, TV, čaj/káva, fén, rádio)

Vybavení:

Snídaňová místnost, trezor na recepci, parkoviště, konferenční prostory, vstupní hala, 24hodinová recepce.

Další informace:

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Výlety:

Poznejte hrady severně od Kodaně jako je Frederiksborg Castle s jeho několika zahradami v různých stylech, zámek Fredensborg a Hamletův Kronborg. Sobota/neděle od 10:15 h s audioprůvodcem v 6 jazycích.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000