crosssearch

Kodaň je plná pikantní příchuti a života, pulzující metropole a historická oáza. Se svou bohatou historií má tato dánská metropole mnoho způsobů, jak uspokojit všechny chutě svých návštěvníků. Ale není to žijící muzeum.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo:

Kodaň je plná pikantní příchuti a života, pulzující metropole a historická oáza. Se svou bohatou historií má tato dánská metropole mnoho způsobů, jak uspokojit všechny chutě svých návštěvníků. Ale není to žijící muzeum. Kodaň je zářivým, moderním městem, jehož fascinující minulost je v souladu s nejnovějšími trendy v architektuře, designu a módě. Kodaň má atrakce a zajímavosti opravdu pro všechny. Vybrali jsme pro vás ty, které prostě musíte vidět - socha Malé mořské víly, Královský palác Amalienborg - zimní rezidence královského páru, Národní galerie - evropské a dánské malby od 15. století.

Poloha:

3* hotel se nachází 200 metrů od kodaňského hlavního vlakového nádraží a v pěší dostupnosti od zahrad Tivoli. Vesterbro je čtvrť s bohatým nočním životem, která leží hned vedle historického jádra města.

Ubytování:

nekuřácké pokoje (koupelna, WC, Wi-fi, TV, trezor, fén, čaj/káva)

Vybavení:

Snídaňová místnost, parkoviště v blízkosti hotelu, Wi-fi, 24hodinová recepce.

Další informace:

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Výlety:

Poznejte hrady severně od Kodaně jako je Frederiksborg Castle s jeho několika zahradami v různých stylech, zámek Fredensborg a Hamletův Kronborg. Sobota/neděle od 10:15 h s audioprůvodcem v 6 jazycích.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000