crosssearch

Jen několik minut pěší chůze od těch nějnámějších historických míst (Aye Sofie, Modré mešity a Paláce Topkapi) se nachází tento elegantní nedávno otevřený hotel. Hotel nabízí kvalitní služby vysokého standardu, pohodovou atmosféru a pohostinnost, to vše podtržené stylovou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Istanbul / Laleli

Jen několik minut pěší chůze od těch nějnámějších historických míst (Aye Sofie, Modré mešity a Paláce Topkapi) se nachází tento elegantní nedávno otevřený hotel. Hotel nabízí kvalitní služby vysokého standardu, pohodovou atmosféru a pohostinnost, to vše podtržené stylovou moderní dekorací. Na mnoho míst lze z hotelu dojít pohodlně pěšky, Velký bazar je vzdálen cca 8 minut pěší chůze. Tramvajová a autobusová zastávka jsou ve vzdálenosti cca 3 minut chůze od hotelu.

Ubytování:

všechny pokoje jsou vkusně a moderně zařízené, vybavení odpovídá kat. 4*. Prostorné pokoje jsou vybaveny koupelnou (toaleta, sprcha/vana a fén), minibarem (za poplatek), LCD TV se sat., klimatizací, telefonem a trezorem (za poplatek). Dvolůžkové pokoje s možností přistýlky.

Stravování:

SNÍDANĚ (bohaté snídaně se podávájí formou bufetu ve střešní restauraci s fascinujícím výhledem na město).

Hostům je dále k dispozici:

střešní bazén a terasa (k dispozici jen během sezóny), wellness centrum, sauna, turecké lázně, 2 bary, Wifi připojení k internetu v určitých částech hotelu, vynikající restaurace nabízející osmanskou a tureckou kuchyni.


23.04.2010 Den nezávislosti a Den dětí

22.04. - 25.04.2010 budou památky a Velký bazar otevřeny dle standardních otevíracích dob. Velký bazar je zavřený vždy v Neděli.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000