crosssearch

Jen několik minut pěší chůze od těch nejznámějších historických míst (Aye Sofie, Modré mešity a Paláce Topkapi) se nachází tento elegantní nedávno rekonstruovaný hotel. Hotel nabízí kvalitní služby vysokého standardu, pohodovou atmosféru a pohostinnost, to vše podtržené...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Istanbul / Laleli

Jen několik minut pěší chůze od těch nejznámějších historických míst (Aye Sofie, Modré mešity a Paláce Topkapi) se nachází tento elegantní nedávno rekonstruovaný hotel. Hotel nabízí kvalitní služby vysokého standardu, pohodovou atmosféru a pohostinnost, to vše podtržené stylovou moderní dekorací. Na mnoho míst lze z hotelu dojít pohodlně pěšky, Velký bazar je vzdálen cca 8 minut pěší chůze. Tramvajová a autobusová zastávka jsou ve vzdálenosti cca 3 minut chůze od hotelu.

Ubytování

99 pokojů je zařízeno moderním vybavením zahrnujícím WI-FI internetové připojení, LCD Tv, minibar (za poplatek), klimatizaci, telefon, koupelnu (vana/sprcha, fén). Jedná se o dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Větší typ pokojů, případně suity lze zajistit na vyžádání.

Stravování

SNÍDANĚ (bohaté snídaně se podávají formou bufetu ve střešní restauraci s fascinujícím výhledem na město).

Hostům je dále k dispozici

sauna, fitness centrum, Wellness centrum, masáže, turecká lázeň, čistírna, směnárna, pokojový servis.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000