crosssearch
Obrázek není k dispozici

Ideální pro zkoumání starých Istanbul, tento hotel je v docházkové vzdálenosti do Modré mešity a nabízí cenově dostupné ubytování v centru city. Located poblíž Grand Bazaar, a jiné zajímavosti, Turvan Hotel okouzlí přátelskou službu. Začněte den se snídaní v posteli. Poté,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ideální pro zkoumání starých Istanbul, tento hotel je v docházkové vzdálenosti do Modré mešity a nabízí cenově dostupné ubytování v centru city. Located poblíž Grand Bazaar, a jiné zajímavosti, Turvan Hotel okouzlí přátelskou službu. Začněte den se snídaní v posteli. Poté, můžete si prohlédnout město před provedením většině hotelů velké turecké Bath. Turvan Restaurace slouží chutné otevřený snídaně formou bufetu a a la carte obědy a večeře. Hosté mohou mít speciální akce tam, kde zvláštní menu lze arranged.

The Vitamin Bar, se svou příjemnou atmosféru lobby, slouží hostům různé nápoje a cocktails. After rušný den, návštěva do hotelu 's wellness a využít bezplatné bezdrátové připojení k internetu k dispozici v celém hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000