crosssearch

Tryp By Windham Istanbul Hagia Sophia

Eurovíkendy, Istanbul

Obrázek není k dispozici

Tryp by Wyndham Istanbul Hagia Sophia se nachází v samém srdci historické čtvrti Sultanahmet, pouhé 3 minuty chůze od paláce Topkapi a muzea Hagia Sofia, je umístěný v břečťanem porostlé budově. Hotel stojí pouhých 350 metrů od tržnice Kapaliçarşi a 500 metrů od Modré mešity....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tryp by Wyndham Istanbul Hagia Sophia se nachází v samém srdci historické čtvrti Sultanahmet, pouhé 3 minuty chůze od paláce Topkapi a muzea Hagia Sofia, je umístěný v břečťanem porostlé budově. Hotel stojí pouhých 350 metrů od tržnice Kapaliçarşi a 500 metrů od Modré mešity. Tramvajová zastávka Sultanahmet je vzdálená 300 metrů.

Vybavení pokoje

Tryp by Wyndham Istanbul Hagia Sophia poskytuje jedinečně zařízené pokoje v odstínech červené barvy se zrcadlovými stěnami. Součástí všech je LCD TV, klimatizace, minibar i kávovar a k některým patří také soukromá terasa.

Stravování

V hotelové la carte restauraci jsou podávána vybraná jídla turecké i mezinárodní kuchyně a těšit se můžete i na bohatou nabídku vín. V elegantní jídelně si můžete vychutnat dezerty a čerstvé ovoce. Bar v průběhu dne podává nápoje.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000