crosssearch

Seven Hills

Eurovíkendy, Istanbul

Seven Hills Hotel nabízí úžasnou střešní terasu s výhledem na palác Topkapi, Hagia Sophia a Modrou mešitu. Má ideální polohu pouhých 300 metrů od Marmarského moře. Hotel se nachází 1,5 km od Velkého bazaru. Za pouhou minutu od hotelu dojdete ke starým istanbulským čtvrtím s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Seven Hills Hotel nabízí úžasnou střešní terasu s výhledem na palác Topkapi, Hagia Sophia a Modrou mešitu. Má ideální polohu pouhých 300 metrů od Marmarského moře. Hotel se nachází 1,5 km od Velkého bazaru. Za pouhou minutu od hotelu dojdete ke starým istanbulským čtvrtím s mnoha obchody, restauracemi a zábavními zařízeními.

Vybavení pokoje

Pokoje v klasickém osmanském stylu s tradičními koberečky a podlahami z tvrdého dřeva jsou vybavené moderním nábytkem z dubového dřeva. Každý klimatizovaný pokoj má minibar, satelitní TV a Wi-Fi zdarma.

Stravování

V restauraci se podávají lahodné pokrmy. Na terase si můžete vychutnat tureckou kuchyni a obdivovat při tom nádherný výhled. Mezi speciality patří čerstvé ryby. V hotelovém baru si můžete dát koktejly.

Sport a zábava

Hosté v Seven Hills mohou relaxovat ve vířivce. Hosté mají k dispozici turistické centrum, které jim pomůže s organizací jejich pobytu, a službu půjčení auta

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000