crosssearch

Nově zrekonstruovaný a moderně zařízený hotel je umístěn přímo v historickém srdci evropské části Istanbulu. Na pokojích je klimatizace, TV se Sat., minibar (za poplatek), hudební kanál, telefon, sejf. Snídaně se podávají v restaurace ve vyšším patře hotelu odkud je krásný...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově zrekonstruovaný a moderně zařízený hotel je umístěn přímo v historickém srdci evropské části Istanbulu. Na pokojích je klimatizace, TV se Sat., minibar (za poplatek), hudební kanál, telefon, sejf. Snídaně se podávají v restaurace ve vyšším patře hotelu odkud je krásný výhled. V hotelu lze za poplatek využít saunu, turecké lázně, masáže. Od tramvajové a autobusové zastávky je vzdálen cca 5 min. Pěší chůze, vzdálenost k Velkému bazaru je cca 10 min. pěší chůze.

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

V ceně našich zájezdů je vždy ubytování se snídaní. Všechny ostatní služby hotelu jako je např.: sauna, turecké lázně, masáže, sejf (pouze u některých hotelů), bazén (v určitých hodinách).... jsou za POPLATEK.

Obrázky hotelů (hlavně pokojů) jsou pouze ilustrační, každý hotel má několik typů pokojů (rohové, dbl, twin, trpl...) = ne všechny pokoje jsou stejné ať už designem či rozměrem jako pokoj uvedený na snímku.

www.oranhotel.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000