crosssearch

Letecký víkend v Istanbulu

Eurovíkendy, Istanbul (zobrazit na mapě) mapa

... individuální volno s možností účasti na fakultativním výletu, případně lze využít k atraktivním nákupům v některém z orientálních bazarů. Fakultativně polodenní prohlídka Istanbulu, během které uvidíme chrám Agia Sophia, Modrou mešitu, Hipodrom, Egyptský obelisk a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Praha - Istanbul - Praha

Cena zahrnuje:

Leteckou dopravu Praha - Istanbul - Praha • transfer letiště–hotel–letiště • 3 resp. 4 noci v 3* nebo 4* hotelu v historickém centru Istanbulu • 3× resp. 4× snídani (formou bufetu) • služby českého delegáta • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Program zájezdu:

1. den: Odlet z Prahy do Istanbulu, přílet v odpoledních hodinách, transfer do hotelu , který se nachází cca 5 až 10 minut jízdy taxíkem od centrálního náměstí Taksim. Nocleh.

2. den: Snídaně, individuální volno s možností účasti na fakultativním výletu, případně lze využít k atraktivním nákupům v některém z orientálních bazarů. Fakultativně polodenní prohlídka Istanbulu, během které uvidíme chrám Agia Sophia, Modrou mešitu, Hipodrom, Egyptský obelisk a navštívíme Velký bazar.

3. den: Snídaně, individuální volno s možností účasti na fakultativním výletu Okruh Bosporem. Celodenní fakultativní výlet zahrnuje krátkou návštěvu tržiště s exotickým kořením, plavbu lodí po Bosporu, oběd v místní rybí restauraci, panoramatický výhled na Istanbul z Camlica Hill, návštěvu ostrova Princů a paláce Beylerbeyi. Návrat přes Bosporský most zpět do hotelu.

4. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000