crosssearch

3* hotel v historickém centru Istanbulu v pěším dosahu od nejvýznamnějších památek města. Ubytování parkoviště, Wi-Fi, trezor, klimatizace, bar, pokojová služba. Vybavení minibar, klimatizace, TV, nekuřácké pokoje, fén.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo

Hlavním důvodem, pro který se Istanbul stal velmi populárním městem a kvůli kterému bylo vedeno mnoho válek, je především jeho geografická poloha... Jih omývá Středozemní moře, sever Černé moře. Město dělí průplav Bospor, západ patří k Evropě a východní část k Asii. Istanbul je dnes především rušná metropole spojující kontinenty, kultury, náboženství, jedno z největších obchodních a kulturních center, které je domovem asi 11 miliónů obyvatel. Vychutnejte si tedy vůni Istanbulu! Je to ideální místo, které hledáte! Objevíte bohatou historii, kulturu, přírodu a obyvatele... Procházejte se ulicemi Byzantského císařství, nechte se ovívat vánkem mezi mešitami... Istanbul je obtížné popsat, jeho atmosféru totiž musíte prožít!

Poloha hotelu

3* hotel v historickém centru Istanbulu v pěším dosahu od nejvýznamnějších památek města.

Ubytování

parkoviště, Wi-Fi, trezor, klimatizace, bar, pokojová služba

Vybavení

minibar, klimatizace, TV, nekuřácké pokoje, fén

Další informace

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000