crosssearch

City Center

Eurovíkendy, Istanbul

Jak už sám název hotelu napovídá, jedná se o městský hotel , který je nedaleko od náměstí Taksim, samotného centra města.Hotel sídlí v původní historické budově, která prošla pečlivou rekonstrukcí, a nabízí svým hostům kvalitní služby, komfort a pohodlí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jak už sám název hotelu napovídá, jedná se o městský hotel , který je nedaleko od náměstí Taksim, samotného centra města.Hotel sídlí v původní historické budově, která prošla pečlivou rekonstrukcí, a nabízí svým hostům kvalitní služby, komfort a pohodlí. 25 km od letiště, 3 km od historických památek (Modrá mešita, Chrám Hagia Sophia, Topkapi Palace, Archeologické muzeum, Velký bazar ). V dosahu městské hromadné dopravy, v blízkosti obchodních center festivalu.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 bary jeden v horním patře s výhledem na město, druhý v hale, turecké lázně, sauna, masáže (za poplatek).

Vybavení pokoje

Komfortně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC), SAT/TV, radio, telefon, trezor a internet (za poplatek), mini bar, klimatizace. Maximální obsazenost: 2+1

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Internetové stránky hotelu: www.citycenterhotel.com.tr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000