crosssearch

Hotel Aziyade postavený v osmanském stylu Vám nabízí prožití Vašeho pobytu v typické atmosféře a přátelském prostředí. Pouze několik minut chůze Vás bude dělit od sultánského paláce Topkapi, Modré mešity, Hipodromu a Velkého bazaru. Poloha: Hotel je situován v Sultanahmetu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Aziyade postavený v osmanském stylu Vám nabízí prožití Vašeho pobytu v typické atmosféře a přátelském prostředí. Pouze několik minut chůze Vás bude dělit od sultánského paláce Topkapi, Modré mešity, Hipodromu a Velkého bazaru.

Poloha: Hotel je situován v Sultanahmetu ve staré evropské části, je vzdálen cca 500 m od nejznámějších památek a 18 km od Atatürkova letiště.

Zařízení: recepce s trezorem bez poplatků, lobby bar nabízející různé drinky a také svačiny, relaxační koutek, orientální koutek, turecké lázně, sauna, jacuzzi, konferenční sál pro 40 osob a restaurace s panoramatickým výhledem

Pokoje: V hotelu se nachází 105 klimatizovaných pokojů vybavených koupelnou, fénem, minibarem, telefonem, satelitní televizí, pokojový servis je k dispozici 24 hodin denně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000