crosssearch

Tento 4* boutique hotel se nachází v historické části Istanbulu, v pěším dosahu od hlavních atrakcí. Ubytování - lis na kalhoty, LCD TV, klimatizace, trezor, psací stůl, mini bar, DVD přehrávač, telefon, sat TV, nekuřácké pokoje, fén.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo - Hlavním důvodem, pro který se Istanbul stal velmi populárním městem a kvůli kterému bylo vedeno mnoho válek, je především jeho geografická poloha... Jih omývá Středozemní moře, sever Černé moře. Město dělí průplav Bospor, západ patří k Evropě a východní část k Asii. Istanbul je dnes především rušná metropole spojující kontinenty, kultury, náboženství, jedno z největších obchodních a kulturních center, které je domovem asi 11 miliónů obyvatel. Vychutnejte si tedy vůni Istanbulu! Je to ideální místo, které hledáte! Objevíte bohatou historii, kulturu, přírodu a obyvatele... Procházejte se ulicemi Byzantského císařství, nechte se ovívat vánkem mezi mešitami... Istanbul je obtížné popsat, jeho atmosféru totiž musíte prožít!

Poloha hotelu

4* boutique hotel se nachází v historické části Istanbulu, v pěším dosahu od hlavních atrakcí.

Ubytování

lis na kalhoty, LCD TV, klimatizace, trezor, psací stůl, mini bar, DVD přehrávač, telefon, sat TV, nekuřácké pokoje, fén

Vybavení

bar, bezbariérový přístup, restaurace, snídaňová místnost, parkoviště, čistírna, klimatizace, pokojový servis

Internetové stránky hotelu: www.hotelarden.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000