crosssearch

Okruh Islandem

Eurovíkendy, Island

Trasa zájezdu: Keflavík o Modrá laguna o Reykjanes o Hafnir o Grindavík o ReykjavíkKrysuvík o Tingvelliro Skálholt o Geysir o Gullfoss o Hveragerdi o Seljalandsfoss o Skógafoss o Reynisfjara o Dyrhólaey o Vík o Reykjavík

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Keflavík o Modrá laguna o Reykjanes o Hafnir o Grindavík o ReykjavíkKrysuvík o Tingvelliro Skálholt o Geysir o Gullfoss o Hveragerdi o Seljalandsfoss o Skógafoss o Reynisfjara o Dyrhólaey o Vík o Reykjavík

Program zájezdu

1. den: ráno odlet z Prahy do Keflavíku. Po příletu do Keflavíku výlet na poloostrov Reykjanes - rybářská osada Hafnir, Rejkjanestá, od jehož majáku lze spatřit ,,Ohňový ostrov" Edey, skalní útesy a pláže v oblasti Grindavíku a oblast horkých pramenů Krysuvík. Odpoledne proslulé termální lázně Modrá laguna. Vykoupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům, bez kterých by návštěva Islandu nebyla úplná.Odjezd do Reykjavíku a ubytování v hotelu v centru města. Nocleh.

2. den: snídaně. Výlet po trase Zlatého islandského trojúhelníku povede do Tingvellir, kde byl v r. 930 založen první demokratický parlament světa, do geotermální oblasti Geysir s úchvatnou podívanou na famózní gejzír Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Při návratu zastávka v kráteru Korid a Hveragerdi známém svými skleníky. Po návratu do Reykjavíku vykoupání v termálních lázních. Nocleh.

3. den: snídaně. V celodenním výletu na jižní pobřeží Islandu nebudou chybět vodopády Seljalandsfoss a Skógafoss, procházka po tajuplné černé pláži Reynisfjara s kamennými útesy a úchvatný pohled na Atlantik a ledovce u nejjižnějšího mysu Islandu - útesů Dyrhólaey. Po zastávce v městečku Vík návrat do Reykjavíku. Nocleh.

4. den: snídaně. Prohlídka nejzajímavějších míst Reykjavíku. Odpoledne volný program s možností návštěvy termálních lázní. V případě vhodných klimatických podmínek se zájemci budou moci vydat na lodní výlet za velrybami (cena cca 55 EUR na osobu za 3 hodiny plavby) a nebo okusit jízdu na islandských koních (cena cca 55 EUR za 1,5 hodiny instruktáže a cca 2 hodiny jízdy s místním průvodcem). Odpoledne transfer na letiště v Keflavíku a odlet do Prahy.
5. den: přílet do Prahy po půlnoci.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000