crosssearch

Letecký Eurovíkend s česky hovořícím průvodcem

Eurovíkendy, Island (zobrazit na mapě) mapa

Na Island za dobrodružstvím! Čekají na vás gejzíry, sopky, ledovcové laguny, vodopády, jeskyně, duhové hory a samozřejmě klenot v srdci Islandu Kverkfjöll. Vykoupejte se v Modré laguně, nejznámějším termálním koupališti na světě. Ponořte se do horské vody zelenomodré barvy a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vydejte se za dobrodružstvím na nádherný Island. Kompletní balíček eurovíkendu na Island.

Program zájezdu

1. DEN

Po příletu do Keflavíku následuje transfer do hotelu Island *** (případně možnost fakultativní návštěvy termálních lázní Modrá laguna. Koupání a relaxace je zde neobyčejným zážitkem, ca 2 hodiny). Odpoledne pěší prohlídka Reykjaviku s průvodcem. Nocleh.

2. DEN

Snídaně. Výlet po trase Zlatého islandského trojúhelníku. Návštěva geotermální oblasti Geysir s úchvatnou podívanou na gejzír Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Cesta dále povede do Tingvellir, kde byl v roce 930 založen první demokratický parlament světa a k jezeru Thingvallavatn, které je největší přírodní jezero na ostrově. Je obklopeno vyvěrající lávou a svěží vegetací. V hlubokých proláklinách se nachází křišťálově čistá voda. Návrat do Reykjavíku. Nocleh.

3. DEN

Snídaně. Výlet na jižní pobřeží Islandu. První zastávkou bude vodopád Seljalandfoss, nacházející se na úbočí West Eyjafjoll. Cestou, která vede podél kaskád, se může nahlédnout i na druhou stranu vodopádu. Další zastávkou bude návštěvní centrum Thorvaldseyri, které leží přímo vedle famózního ledovce a vulkánu Eyafallajökull. Následuje Skogar ležící v krásném přírodním prostředí s vodopádem Skogarfoss, vysokým 60 metrů, který patří k největším lákadlům na ostrově. Vodopád ústí do řeky Skogá. Zastávka v městečku Vík. Pláž jižně od městečka byla v roce 1991 vyhlášena jednou z nejkrásnějších pláží světa. Skalní útesy Reynisfjall, nemají konkurenci v bohatosti vegetace a množství hnízdícího ptactva. Hnízdí zde kolonie Rybáka dlouhoocasého. Návrat do Reykjavíku. Nocleh.

4. DEN

Snídaně. Volno v Reykjavíku s možností návštěvy termálních lázní, botanické zahrady, muzeí a dalších zajímavostí hlavního města. Večer odjezd na letiště a odlet do Prahy.Změna programu vyhrazena.

O destinaci

Na Island za dobrodružstvím! Čekají na vás gejzíry, sopky, ledovcové laguny, vodopády, jeskyně, duhové hory a samozřejmě klenot v srdci Islandu Kverkfjöll. Vykoupejte se v Modré laguně, nejznámějším termálním koupališti na světě. Ponořte se do horské vody zelenomodré barvy a potřete se blahodárným blátíčkem.

Fakultativní služby

Celodenní Zlatý trojúhelník 1 790 Kč*kód pro rezervaci S 41122A (minimální počet účastníků 30 osob)Celodenní Jižní pobřeží 1 990 Kč*kód pro rezervaci S 41122B (minimální počet účastníků 30 osob)Návštěva Modré laguny 1 800 Kč*kód pro rezervaci S 41122C (minimální počet účastníků 30 osob)*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Cena zájezdu zahrnuje

letenku Praha - Keflavík - Praha včetně všech letištních poplatků

transfer letiště - hotel - letiště

3 noclehy v NNN hotelu se snídaní

česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaný průvodce fakultativních výletů

povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Hotel

HOTEL CABIN NNNv blízkosti centra. Hotel s 252 pokoji, je vybaven lobby barem, výtahem, restaurací. Dvoulůžkové pokoje standard (A1A/A2A): cca 10 m2, s TV, telefonem, WiFi (zdarma), sprchou a WC. Fén k zapůjčení na recepci. Deluxe pokoje (A1B/A2B/A3B): cca 18 m2, mají navíc posezení, v koupelně vana, jinak jako A2A. Snídaně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000