crosssearch

Letecký Eurovíkend na Island

Eurovíkendy, Island (zobrazit na mapě) mapa

Speciální nabídka eurovíkendu na Island s trasou zájezdu Keflavík, Reykjanes, Hafnir, Grindavík, Krysuvík, Modrá laguna, NP Tingvellir, Skálholt, Strokkur, Gullfoss, Hveragerdi, Seljalandsfoss, Skógafoss, Reynisfjara, Dyrhólaey, Vík.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Speciální nabídka eurovíkendu na Island s trasou zájezdu Keflavík, Reykjanes, Hafnir, Grindavík, Krysuvík, Modrá laguna, NP Tingvellir, Skálholt, Strokkur, Gullfoss, Hveragerdi, Seljalandsfoss, Skógafoss, Reynisfjara, Dyrhólaey, Vík.

Island

Na Island za dobrodružstvím! Čekají na Vás gejzíry, sopky, ledovcové laguny, vodopády, jeskyně, duhové hory a samozřejmě klenot v srdci Islandu Kverkfjöll. Vykoupejte se v Modré laguně, nejznámějším termálním koupališti na světě. Ponořte se do horské vody zelenomodré barvy a potřete se blahodárným blátíčkem.

Program zájezdu

1. DEN

ráno odlet z Prahy do Keflavíku. Po příletu výlet na poloostrov Reykjanes v ceně zájezdu. Rybářská osada Hafnir, Rejkjanestá, od jehož majáku lze spatřit "Ohňový ostrov" Edey, skalní útesy a pláže v oblasti Grindavíku a oblast horkých pramenů Krysuvík. Odpoledne proslulé termální lázně Modrá laguna (vstup do lázní není v ceně zájezdu). Vykoupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům, bez kterých by návštěva Islandu nebyla úplná. Odjezd do Reykjavíku a ubytování v hotelu.

2. DEN

po snídani výlet po trase "Zlatého islandského trojúhelník v ceně zájezdu. Povede do NP Tingvellir, kde byl v roce 930 založen první demokratický parlament světa, do geotermální oblasti gejzírů s úchvatnou podívanou na famózní gejzír Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Cestou zpět do Reykjavíku zastávka v kráteru Korid. Po návratu do Reykjavíku vykoupání v termálních lázních.

3. DEN

po snídani bude následovat celodenní výlet na jižní pobřeží Islandu v ceně zájezdu. Nebudou chybět vodopády Seljalandsfoss a Skógafoss, procházka po tajuplné černé pláži Reynisfjara s kamennými útesy a úchvatný pohled na Atlantik a ledovce u nejjižnějšího mysu Islandu útesů Dyrhólaey. Po zastávce v městečku Vík návrat do Reykjavíku.

4. DEN

po snídani individuální volno. V Reykjavíku možnost návštěvy termálních lázní, botanické zahrady, muzeí a dalších zajímavých míst hlavního města Islandu. Nebo fakultativně celodenní výlet do oblasti Borgarfjördur, kraje považovaného za domov islandských ság v jehož programu bude dominantní návštěva největších horkých pramenů na Islandu Deildartunguhver (180 litrů vařící vody za vteřinu) a kaskád vodopádů Hraunfossar, tryskajících zpod lávového pole a divokého vodopádu Barnafoss.

5. DEN

po snídani prohlídka nejzajímavějších míst Reykjavíku. Odpoledne volný program s možností návštěvy termálních lázní. V případě vhodných klimatických podmínek se zájemci budou moci vydat na lodní výlet za velrybami (cca 3 h. plavby) a nebo zkusit jízdu na islandských koních (instruktáž a cca 1,5 h. jízdy s místním průvodcem). V podvečer transfer na letiště v Keflavíku a odlet do Prahy. Přílet po půlnoci (6. den) do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Fakultativní služby

a) celodenní výlet do Borgarfjördur (rezervace a platba na místě, cca 55 EUR/os.)
b) lodní výlet s pozorováním velryb (rezervace a platba na místě, cca 55 EUR/os.)
c) jízda na islandských koních (rezervace a platba na místě, cca 70 EUR/os.)
d) koupání v termálních lázních Modrá laguna (rezervace a platba na místě, cca 40 EUR/os.)

Cena zahrnuje

letenku Praha - Keflafík - Praha
dopravu na Islandu dle programu
4 noci v 2* nebo 3* hotelu ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
4 snídaně
služby průvodce
výlet na poloostrov Reykjanes, výlet po trase Zlatého islandského trojúhelníku, celodenní výlet na jižní pobřeží Islandu
povinné smluvní pojištění CK

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000