crosssearch

Premier Inn Pacific Quay

Eurovíkendy, Glasgow

Poznejte kouzlo skotských měst, nádhernou přírodu, chuť skotské whisky a pohostinnost místních obyvatel. Kompletní balíček...

Hotel jsme osobně navštívili...
Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poznejte kouzlo skotských měst, nádhernou přírodu, chuť skotské whisky a pohostinnost místních obyvatel. Kompletní balíček eurovíkendu do Skotska.

Program zájezdu

1. DEN

přílet do Skotska a transfer do hotelu. Individuální volno nebo možnost procházky po městě Glasgow s českým průvodcem v ceně zájezdu. Procházkou si prohlédnete katedrálu sv. Munga, George Square - City Chambers v klasicistním stylu, sochy slavných Skotů. Glasgow je považována za město architektury, kde se v 19. století narodil Charles Rennie Mackintosh, vedoucí postava secese ve Skotsku. Jeho mistrovským dílem je Glasgow School of Atr. Moderní architektura Clyde Auditorium na břehu řeky Clyde. Dále Glasgow nabízí nespočet muzeí a galerií. Pokud jde o noční život v místních barech a hudebních klubech, tak Glasgow ve Skotsku nemá konkurenci. To samé se říká o místních možnostech nakupování, nejlepší možnosti nabízí Argyle Street. V neposlední řadě je Glasgow proslulé rivalitou mezi fotbalovými kluby Celtic a Rangers.

2. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální volno nebo fakultativně celodenní výlet do Edinburghu s českým průvodcem. Celodenní program ve skotském hlavním městě Edinburghu, památky UNESCO - navštívíte historickou část města s impozantním hradem Edinburgh Castle včetně prohlídky, známou Royal Mile ulici vedoucí od hradu kolem katedrály St. Giles až k Palace of Holyroodhouse, rezidenci britských panovníků ve Skotsku. Prohlídka královské jachty Britannia, která byla ve službách královny Alžběty II. od její korunovace až do roku 1997, která nyní kotví právě v edinburském přístavu Leith.

3. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální volno nebo fakultativně celodenní výlet na hrad Stirling včetně návštěvy palírny Whisky s českým průvodcem. Historické město Stirling, v minulosti hlavní město Skotska patří ke skotské historii stejně jako Edinburgh. Královský hrad byl vybudován na kopci zvaném Castle Hill, kde v roce 1543 byla korunována Marie Stuartovna za skotskou královnu. Město také proslavil známý skotský hrdina William Wallace, kterého ztvárnil Mel Gibson ve filmu Statečné srdce.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O destinaci

SKOTSKOSkotsko a několik přilehlých ostrovů je jednou ze čtyř zemí, které tvoří Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Avšak rozmanitost zdejší krajiny nemá na Britských ostrovech obdoby. Příroda si dala opravdu záležet a vytvořila ty nejúchvatnější scenérie. Poznejte kouzlo skotských měst a pohostinnost místních obyvatel. Pohoří Highlands, Ben Nevis, národní park Trossaschs, sladkovodní jezero Loch Lomond, Edinburgh, Glasgow a mnohem víc. Skotsko je též pověstné výrobou vlněného oblečení a skotské whisky.

Fakultativní služby

a) Odbavované zavazadlo na let tam i zpět (22 kg) 1500,-Kč*kód pro rezervaci S 66680Ab) Celodenní výlet do Edinburghu 2300,-Kč*Vydejte se českým průvodcem na celodenní výlet do Edinburghu, skotského hlavního města. Navštívíte historickou část města (památka UNESCO) s impozantním hradem Edinburgh Castle včetně prohlídky, známou Royal Mile ulici vedoucí od hradu kolem katedrály St. Giles až k Palace of Holyroodhouse, rezidenci britských panovníků ve Skotsku. Následovat bude prohlídka královské jachty Britannia, která byla ve službách královny Alžběty II. od její korunovace až do roku 1997, která nyní kotví právě v edinburském přístavu Leith.kód pro rezervaci S 66680B (minimální počet osob pro realizaci: 15)c) Celodenní výlet na hrad Stirling včetně návštěvy palírny Whisky 2100,-Kč*Poznejte historické město Stirling, v minulosti hlavní město Skotska, patřící ke skotské historii stejně jako Edinburgh. Královský hrad byl vybudován na kopci zvaném Castle Hill, kde v roce 1543 byla korunována Marie Stuartovna za skotskou královnu. Město také proslavil známý skotský hrdina William Wallace, kterého ztvárnil Mel Gibson ve filmu Statečné srdce. Navštívíte i palírnu Whisky. To vše za doprovodu českého průvodce.kód pro rezervaci S 66680C (minimální počet osob pro realizaci: 15)BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENUS 66680D Balíček B+C 4200,-Kč**Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Hotel

Hotel Premier Inn Pacific Quay *** se nachází na břehu řeky Clyde, západně od centra města Glasgow. V hotelu lze využít restauraci. Hotelové pokoje jsou vybavené WiFi, televizí, setem na přípravu kávy a čaje, koupelnou. Snídaně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000