crosssearch

Holiday Inn Express Riverside

Eurovíkendy, Glasgow (zobrazit na mapě) mapa

Poznejte kouzlo skotských měst a pohostinnost místních obyvatel. Kompletní balíček eurovíkendu do Skotska.

Hotel jsme osobně navštívili...
Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Poznejte kouzlo skotských měst a pohostinnost místních obyvatel. Kompletní balíček eurovíkendu do Skotska.

Program zájezdu

1. DEN

přílet do Glasgow a transfer do hotelu. Ubytování a informační schůzka s delegátem. Individuální program.

2. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program nebo fakultativně celodenní výlet do Edinburghu s českým průvodcem.

3. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální volno nebo fakultativně celodenní výlet na hrad Stirling včetně návštěvy palírny Whisky s českým průvodcem.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální program nebo možnost procházky po městě Glasgow s českým průvodcem v ceně zájezdu. Procházkou si prohlédnete katedrálu sv. Munga, George Square City Chambers v klasicistním stylu, sochy slavných Skotů. Glasgow je považována za město architektury, kde se v 19. století narodil Charles Rennie Mackintosh, vedoucí postava secese ve Skotsku. Jeho mistrovským dílem je Glasgow School of Art. Moderní architektura Clyde Auditorium na břehu řeky Clyde. Dále Glasgow nabízí nespočet muzeí a galerií. Pokud jde o noční život v místních barech a hudebních klubech, tak Glasgow ve Skotsku nemá konkurenci. To samé se říká o místních možnostech nakupování, nejlepší možnosti nabízí Argyle Street. V neposlední řadě je Glasgow proslulé rivalitou mezi fotbalovými kluby Celtic a Rangers. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O destinaci

Skotsko a několik přilehlých ostrovů je jednou ze čtyř zemí, které tvoří Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Avšak rozmanitost zdejší krajiny nemá na Britských ostrovech obdoby. Příroda si dala opravdu záležet a vytvořila ty nejúchvatnější scenérie. Poznejte kouzlo skotských měst a pohostinnost místních obyvatel. Pohoří Highlands, Ben Nevis, národní park Trossaschs, sladkovodní jezero Loch Lomond, Edinburgh, Glasgow a mnohem víc. Skotsko je též pověstné výrobou vlněného oblečení a skotské whisky.

Fakultativní služby

Celodenní výlet do Edinburghu 2 000,-Kč*

Celodenní program ve skotském hlavním městě Edinburghu, památky UNESCO navštívíte historickou část města s impozantním hradem Edinburgh Castle včetně prohlídky, známou Royal Mile ulici vedoucí od hradu kolem katedrály St. Giles až k Palace of Holyroodhouse, rezidenci britských panovníků ve Skotsku. Prohlídka královské jachty Britannia, která byla ve službách královny Alžběty II. od její korunovace až do roku 1997, která nyní kotví právě v edinburském přístavu Leith. A to vše v doprovodu česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervaci S 35557B (minimální počet zájemců pro realizaci: 30)

Celodenní výlet na hrad Stirling včetně návštěvy palírny Whisky 1 800,-Kč*

Poznáme historické město Stirling, v minulosti hlavní město Skotska patří ke skotské historii stejně jako Edinburgh. Královský hrad byl vybudován na kopci zvaném Castle Hill, kde v roce 1543 byla korunována Marie Stuartovna za skotskou královnu. Město také proslavil známý skotský hrdina William Wallace, kterého ztvárnil Mel Gibson ve filmu Statečné srdce. Cestou návštěva skotské přírody, v případě časového prostoru možnost plavby po jezeře (platba na místě). Nenechte si ujít tento celodenní výlet s odborným českým výkladem včetně návštěvy palírny Whisky.

kód pro rezervaci S 35557C (minimální počet zájemců pro realizaci: 30)

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Cena zájezdu zahrnuje

letenku Praha Glasgow Praha včetně všech letištních poplatků

transfer letiště hotel letiště

3 noci se snídaní ve vybraném hotelu

česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaný průvodce fakultativních výletů

procházka po městě s českým průvodcem zdarma

povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

CENA NEZAHRNUJE:

upozornění: letecká společnost nemá v základní ceně odbavované zavazadlo. Cena jednoho odbavovaného 20 kg zavazadla činí 1.300,-Kč/obě cesty. Nutno nahlásit naší CK a my následně objednáme u dopravce.

Rezervovatelné S35557A.

Hotel

Hotel Holiday Inn Riverside NNN

Městský hotel střední kategorie. Nachází se jen pár metrů od centra města Glasgow a od hlavního nádraží. Bohaté možnosti pro nakupování cca 300 m. Hotel nabízí 128 pokojů, lobby s 24 hodinovým provozem. Pokoje vybaveny setem pro přípravu kávy a čaje, WiFi zdarma, telefonem, TV, radiem, fénem a sprchou. Snídaně formou bufetových stolů. Třílůžkový pokoj = dvoulůžkový pokoj s gaučem.

Tajný tip

Ukážu Vám nejzajímavější památky, hrad Stirling, proslulá města Glasgow a Edinburgh. Přírodu ve Skotsku jsem si zamilovala.

Iveta Tesařová

průvodkyně po Skotsku

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000