crosssearch

Speciální nabídka eurovíkendu do Skotska jako komplexní balíček služeb včetně transferů, průvodce a programu. Skotsko a několik přilehlých ostrovů je jednou ze čtyř zemí, které tvoří Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Avšak rozmanitost zdejší krajiny nemá na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Speciální nabídka eurovíkendu do Skotska jako komplexní balíček služeb včetně transferů, průvodce a programu.

Skotsko

Skotsko a několik přilehlých ostrovů je jednou ze čtyř zemí, které tvoří Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Avšak rozmanitost zdejší krajiny nemá na Britských ostrovech obdoby. Příroda si dala opravdu záležet a vytvořila ty nejúchvatnější scenérie. Poznejte kouzlo skotských měst a pohostinnost místních obyvatel. Pohoří Highlands, Ben Nevis, národní park Trossaschs, sladkovodní jezero Loch Lomond, Edinburgh, Glasgow a mnohem víc. Skotsko je též pověstné výrobou vlněného oblečení a skotské whisky.

Průvodkyně po Skotsku: Iveta Tesařová
Ukážu Vám nejzajímavější památky z celého Skotska včetně proslulých měst Glasgow, Edinburgh a hradu Stirling. Přírodu ve Skotsku jsem si zamilovala.

Program zájezdu

1. DEN

přílet do Glasgow a transfer do hotelu. Individuální volno nebo možnost procházky po městě Glasgow s českým průvodcem v ceně zájezdu. Procházkou si prohlédnete katedrálu sv. Munga, George Square City Chambers v klasicistním stylu, sochy slavných Skotů. Glasgow je považována za město architektury, kde se v 19. století narodil Charles Rennie Mackintosh, vedoucí postava secese ve Skotsku. Jeho mistrovským dílem je Glasgow School of Atr. Moderní architektura Clyde Auditorium na břehu řeky Clyde. Dále Glasgow nabízí nespočet muzeí a galerií. Pokud jde o noční život v místních barech a hudebních klubech, tak Glasgow ve Skotsku nemá konkurenci. To samé se říká o místních možnostech nakupování, nejlepší možnosti nabízí Argyle Street. V neposlední řadě je Glasgow proslulé rivalitou mezi fotbalovými kluby Celtic a Rangers.

2. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální volno nebo fakultativně celodenní výlet do Edinburghu s českým průvodcem. Celodenní program ve skotském hlavním městě Edinburghu, památky UNESCO navštívíte historickou část města s impozantním hradem Edinburgh Castele včetně prohlídky, známou Royal Mile ulici vedoucí od hradu kolem katedrály St. Giles až k Palace of Holyroodhouse, rezidenci britských panovníků ve Skotsku. Prohlídka královské jachty Britannia, která byla ve službách královny Alžběty II. od její korunovace až do roku 1997, která nyní kotví právě v edinburském přístavu Leith.

3. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální volno nebo fakultativně celodenní výlet na hrad Stirling včetně návštěvy palírny Whisky s českým průvodcem. Historické město Stirling, v minulosti hlavní město Skotska patří ke skotské historii stejně jako Edinburgh. Královský hrad byl vybudován na kopci zvaném Castle Hill, kde v roce 1543 byla korunována Marie Stuartovna za skotskou královnu. Město také proslavil známý skotský hrdina William Wallace, kterého ztvárnil Mel Gibson ve filmu Statečné srdce.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Fakultativní služby

a) Celodenní výlet do Edinburghu 1.600,-Kč
(rezervovatelné S35557B, minimální počet zájemců pro realizaci: 15)
b) Celodenní výlet na hrad Stirling včetně návštěvy palírny Whisky 1.500,-Kč
(rezervovatelné S35557C, minimální počet zájemců pro realizaci: 15)
Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.
Hotel Alexander Thomson NNN
městský hotel ve výhodné poloze, centrum Glasgow, hlavní nádraží, bary, restaurace a obchody v bezprostřední blízkosti. Autobusová zastávka před hotelem. Hotel nabízí 85 pokojů, lobby s 24 hodinovým provozem. Pokoje vybavené televizí, telefonem, koupelnou s vanou nebo sprchou a fénem. Skotské snídaně.

Cena zahrnuje

letenku Praha Skotsko Praha včetně všech letištních poplatků
transfer letiště hotel letiště
3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaný průvodce fakultativních výletů
procházka po městě Glasgow s českým průvodcem zdarma
povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Upozornění: Letecká společnost nemá v základní ceně odbavované zavazadlo. Cena jednoho odbavovaného 20 kg zavazadla činí 1.300,-Kč/obě cesty. Nutno nahlásit naší CK a my následně objednáme u dopravce. Rezervovatelné S35557A.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000