crosssearch

Hotel Palazzo Vecchio stojí jen pár kroků od nádraží Santa Maria Novella, v samém srdci historického centra Florencie. Jeho součástí je malé soukromé parkoviště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Florencie, v srdci Toskánska, kolébka renesance a klasiků jako byl Dante, Petrarca a Boccaccio, s díly umělců jako Botticelli, Michelangelo a Leonardo da Vinci. Město s dominantní kopulí katedrály je rozdělené krásnými náměstími jako Piazza della Republica, Piazza della Signoria, malými uličkami a točitými starobylými alejemi, živou a historickou část spojuje Ponte Vecchio. Florencie je proslavena svými kostely a katedrálami, mezi nejvýznamnější patří Santa Croce ze 13. století a galérií umění Uffizi se svými sbírkami obrazů renesančních umělců. Florencie nabízí také toskánské delikatesy, nejlepší italská vína, mnoho barů, diskoték a spoustu obchůdků.

Poloha

Hotel Palazzo Vecchio stojí jen pár kroků od nádraží Santa Maria Novella, v samém srdci historického centra Florencie. Jeho součástí je malé soukromé parkoviště.

Ubytování

Klimatizovaný pokoj se satelitní TV a plně vybavenou koupelnou.
Součástí vybavení je fén, klimatizace, minibar, telefon, toaletní potřeby.

Vybavení

Hotel nabízí pohodlné a čisté ubytování. Den můžete začít kontinentální snídaní v půvabné restauraci.

V hotelu Palazzo Vecchio dostanete mnoho turistických informací a přátelský personál vám může nabídnout skvělá doporučení. V nedaleké restauraci, která nabízí typickou toskánskou kuchyni, můžete využít speciální ceny.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000