crosssearch

Michelangelo Florence se nachází poblíž kongresového centra Stazione Leopolda a 10 minut pěší chůze od vlakového nádraží Santa Maria Novella.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Florencie, v srdci Toskánska, kolébka renesance a klasiků jako byl Dante, Petrarca a Boccaccio, s díly umělců jako Botticelli, Michelangelo a Leonardo da Vinci. Město s dominantní kopulí katedrály je rozdělené krásnými náměstími jako Piazza della Republica, Piazza della Signoria, malými uličkami a točitými starobylými alejemi, živou a historickou část spojuje Ponte Vecchio. Florencie je proslavena svými kostely a katedrálami, mezi nejvýznamnější patří Santa Croce ze 13. století a galérií umění Uffizi se svými sbírkami obrazů renesančních umělců. Florencie nabízí také toskánské delikatesy, nejlepší italská vína, mnoho barů, diskoték a spoustu obchůdků.

Poloha

Michelangelo Florence se nachází poblíž kongresového centra Stazione Leopolda a 10 minut pěší chůze od vlakového nádraží Santa Maria Novella. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, možnost zdarma využívat posilovnu a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Florentská katedrála je vzdálena pouhých 20 minut pěší chůze. Z nedaleké tramvajové zastávky Porta al Prato dojedete na vlakové nádraží.

Ubytování

Starhotels Michelangelo Florence má pro hosty připraveny elegantní pokoje s klimatizací, minibarem a satelitní TV. V některých najdete dřevěné podlahy a na zakázku vyráběný nábytek, další se mohou pochlubit bezplatným Wi-Fi.

Vybavení

Hotelová restaurace Il David podává tradiční pokrmy toskánské a mezinárodní kuchyně. Snídaně probíhá formou bufetových stolů.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000