crosssearch

Caledonian Hilton

Eurovíkendy, Edinburgh

Tento hotel patří mezi velmi povedené hotely z řetězce Hilton, zcela právem jej lze ohodnotit pěti hvězdičkami. I proto jej můžeme doporučit i těm nejnáročnějším klientům. Leží na Princess street v centru Edinburghu, kousek od Convention centre. Letiště je vzdáleno cca 30...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento hotel patří mezi velmi povedené hotely z řetězce Hilton, zcela právem jej lze ohodnotit pěti hvězdičkami. I proto jej můžeme doporučit i těm nejnáročnějším klientům. Leží na Princess street v centru Edinburghu, kousek od Convention centre. Letiště je vzdáleno cca 30 minut jízdy od hotelu.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 8 zasedacích místností, možnost připojení k internetu, business centrum, fitness centrum, vyhřívaný krytý bazén, spa centrum, několik restaurací a barů, dětské menu, na vyžádání za příplatek možnost hlídání dětí, trezor na recepci.

Ubytování

V hotelu je na výběr z několika kategorií ubytování. Základní pokoje jsou vybaveny koupelnou, možností připojení k internetu, samozřejmostí je minibar, SAT TV či telefon. Pokoje jsou útulné, příjemně vybavené.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava

Edinburgh je krásné a zajímavé historické město, plné zeleně. Je zde spousta možností výletů. Hlavně je to ale město golfu, takže pokud máte rádi golfové výlety, Edinburgh byste rozhodně neměli minout.

Internetové stránky hotelu: www.hilton.co.uk/caledonian

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000