crosssearch

City Inn

Eurovíkendy, Dublin

Irsko - Dublin. Celé město je řekou rozděleno na dvě části, z nichž severní část zvaná Northside je chudší a jižní část Southside je bohatší. Dublin se čím dál více během 21. století stává hlavním cílem mnoha turistů ze všech koutů světa, zažívá rozkvět, což se projevuje i v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Irsko - Dublin. Celé město je řekou rozděleno na dvě části, z nichž severní část zvaná Northside je chudší a jižní část Southside je bohatší. Dublin se čím dál více během 21. století stává hlavním cílem mnoha turistů ze všech koutů světa, zažívá rozkvět, což se projevuje i v místní ekonomice. Město je živé, plné atmosféry a také hospůdek, v nichž se točí zábava s dobrými lidmi. Ulice jsou posety památkami, které určitě stojí za návštěvu. Mladí lidé ocení bohatý noční život, protože se zde nachází spousta barů, klubů a také tradičních hospod.Dublin City Inn Talbot Street je pohodlný hotel 5 minut chůze od hlavní nákupní oblasti Grafton Street a 2 minuty od O'Connell Street v centru Dublinu. Tento centrálně položený hotel je čistý, pohodlný a nabízí omezený počet bezplatných parkovacích míst. V pokojích funguje bezplatný bezdrátový internet. Dublin City Inn hotel se nachází jen pár minut od ulice Temple Bar, univerzity Trinity College, Irského finančního centra a řady hospod a restaurací. Stojí v pěší vzdálenosti od Croke Parku, divadla The Grand Canal Theatre a O2 Areny. Zastávku tramvaje, která vás zaveze vás přímo k O2 Areně a dublinskému kongresovému centru, najdete 2 minuty pěšky odtud.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Cena zahrnuje - 3 x ubytování, zpáteční letenka Praha - Dublin - Praha v optimální knihovací třídě, pojištění CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000