crosssearch

Ibis Brussels Gare Midi

Eurovíkendy, Brusel (zobrazit na mapě) mapa

Moderní 3* hotel v centru Bruselu, naproti nádraží Gare du Midi. Hotel se nachází v pěší dostupnosti od všech památek města.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo:

Brusel je nejen belgickou metropolí, ale také ,,hlavním městem Evropy". Město je sídlem několika nejvyšších institucí Evropské unie a Severoatlantické aliance (NATO). Historické památky se zde prolínají s novodobou moderní architekturou. Navštivte zde historické centrum města s mnoha památkami. Na náměstí Grand - Place navštivte místní radnici. Světově proslulá je socha čůrajícího chlapečka Manneken Pis. K němu během let přibyla čůrající holčička a pes. Mezi další atrakce města patří Brupark, kde naleznete Atomium, Mini Europe - park s modely významných evropských staveb a vodní park Oceáde. V Bruselu se nachází spousta muzeí, např. Muzeum komiksů. Ochutnejte skvělou místní kuchyni a pivo. Přivézt si odtud můžete pralinky, nebo čokoládu.

Poloha:

Moderní 3* hotel v centru Bruselu, naproti nádraží Gare du Midi. Hotel se nachází v pěší dostupnosti od všech památek města.

Ubytování:

klimatizace, internet, TV

Vybavení:

Restaurace, klimatizace, parkoviště, W-Fi, bar

Další informace:

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000