crosssearch

Starobylé univerzitní město Bologna je hlavním městem regionu Emilia - Romagna. Historické centrum města patří k největším v Evropě. Symbolem Bologni jsou "Dvě věže". Bologna se někdy nazývá "Červená Bologna", kvůli převaze cihlových budov. Půvab města je umocněn elegantními...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo:

Starobylé univerzitní město Bologna je hlavním městem regionu Emilia - Romagna. Historické centrum města patří k největším v Evropě. Symbolem Bologni jsou "Dvě věže". Bologna se někdy nazývá "Červená Bologna", kvůli převaze cihlových budov. Půvab města je umocněn elegantními podloubími v celkové délce 38 km. Kromě historických památek můžete poblíž Bologni navštívit muzeum automobilky Lamborghini.

Poloha:

Moderní 4* hotel se nachází cca 1 km od historického centra Bologni. Centrální vlakové nádraží leží 5 minut jízdy autobusem od hotelu.

Ubytování:

120 pokojů (TV, telefon, koupelna + WC, trezor, minibar, fén, klimatizace)

Vybavení:

Wi-fi, fitness, garáže, půjčovna kol, 24hodinová recepce, úschovna zavazadel, bar, restaurace, klimatizace, pokojová služba

Další informace:

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000