crosssearch

Starobylé univerzitní město Bologna je hlavním městem regionu Emilia - Romagna. Historické centrum města patří k největším v Evropě. Symbolem Bologni jsou "Dvě věže". Bologna se někdy nazývá "Červená Bologna", kvůli převaze cihlových budov. Půvab města je umocněn elegantními...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo:

Starobylé univerzitní město Bologna je hlavním městem regionu Emilia - Romagna. Historické centrum města patří k největším v Evropě. Symbolem Bologni jsou "Dvě věže". Bologna se někdy nazývá "Červená Bologna", kvůli převaze cihlových budov. Půvab města je umocněn elegantními podloubími v celkové délce 38 km. Kromě historických památek můžete poblíž Bologni navštívit muzeum automobilky Lamborghini.

Poloha:

3* hotel se nachází v centru města, cca 250 metrů od centrálního vlakového a autobusového nádraží. Hotel se skládá ze dvou budov.

Ubytování:

62 pokojů (koupelna, WC, klimatizace, TV, čaj/káva, telefon, mini bar)

Vybavení:

24hodinová recepce, parkoviště, pokojová služba, hotelový trezor, klimatizace, Wi-fi, bar, snídaňový bar, půjčovna kol, wellness centrum

Další informace:

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000