crosssearch

Barcelona - katalánská metropole, fascinující místo kde se setkává středověk s modernou, moře s horami, tradice s nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Barcelona - katalánská metropole, fascinující místo kde se setkává středověk s modernou, moře s horami, tradice s nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu. Nechte se okouzlit stavbami mistrů gotiky, jedinečným dílem Antonia Gaudího (Sagrada Familia, Casa Batllo, Park Guell) či supermoderními projekty slavných současných umělců. Projeďte se lanovkou nad jedním z největších evropských přístavů, projděte se uličkami ve středověké čtvrti kolem katedrály Sv.Eulálie, zažijte každodenní ruch na hlavní barcelonské promenádě La Rambla, nakupte ovoce a dary moře v tržnici La Boquería a večer nezapomeňte ochutnat skvělé tapas v módní čtvrti Born.

Hotel

Hotel Senator Barcelona - příjemný a hodně oblíbený hotel ležící v severní části Barcelony, cca 300 metrů od slavného stadionu Nou Camp, cca 10 minut od náměstí Plaza Espaňa. Stanice metra Collblanc vzdálena cca 200 metrů od hotelu.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází moderní wellness centrum. Klimatizované pokoje vybavené TV-SAT, minibarem, koupelnou s fénem. Možnost rodinných pokojů.

Internetové stránky hotelu: www.hotelsenatorbarcelona.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000