crosssearch

Hotel Rafael Badalona se nachazi v městské čtvrti Badalona na konečné linky metra L2 - BADALONA POMPEU FABRA. Od metra k hotelu cca 10 min.pěšky. Metrem bez přestupů do centra cca 20 min. (Sagrada Familia, Plaza Catalunya). Cestou z metra k hotelu je několik restaurací a vetší...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kompletní balíček včetně transferů, českého průvodce a programu.

Barcelona Eurovikend

Katalánská metropole je fascinující místo, kde se setkává středověk s modernou, moře s horami, tradice s nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu. Pulsující Barcelona nás seznámí s hlavními zajímavostmi této živé středomořské destinace. Vychutnáte si unikátní stavby Antony Gaudího v čele s chrámem Sagrada Familia, honosnost modernistické čtvrti Eixample, překrásné výhledy z olympijského vršku Montjuick, přístav a svěžest pobřežních promenád i chrám katalánského fotbalu - slavný Nou Camp. Okružní jízda plná zajímavostí je tím nejlepší startem do temperamentního víkendu, který máme před sebou.

Program zájezdu

1. den
přílet do Barcelony, transfer do hotelu. Možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem ( exteriéry Plaza Espaňa, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Guell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Plaza Catalunya, ...). Večer informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. den
ráno po snídani informativní schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost pěší procházky s českým průvodcem historickým centrem Barcelony. Nevynecháte známý bulvár Las Ramblas, gotickou čtvrť, katedrálu La Seu, kouzelné náměstí Plaza del Rey, ani středověké uličky čtvrti El Born s překrásným svatostánkem Santa Maria del Mar. Odpoledne individuální program k návštěvě interiérů Gaudího paláců, nedokončené Gaudího katedrály Sagrada Familia nebo výjezd na kopec Tibidabo s nádhernými vyhlídkami na celou Barcelonu a okolí. Večer možnost večeře v přístavu.

3. den
po snídani možnost polodenního fakultativního do Montserratu s českým průvodcem (katalánská národní hora ca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025). Odpoledne individuální program.

4. den
po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Hotel Rafael Badalona NNNN

hotel se nachazi v městské čtvrti Badalona na konečné linky metra L2 - BADALONA POMPEU FABRA. Od metra k hotelu cca 10 min.pěšky. Metrem bez přestupů do centra cca 20 min. (Sagrada Familia, Plaza Catalunya). Cestou z metra k hotelu je několik restaurací a vetší supermarket pro případný nákup. K moři je to od hotelu ca 5 min.pěšky. V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací, barů, obchodů. V hotelu se mimo jiné nachází restaurace, bar, fitness. Pokoje jsou vybavené koupelnou, WC, sat. TV, minibarem, klimatizací, trezorem, WiFi.

Internetové stránky hotelu: www.rafaelhoteles.com/en/rafaelhoteles-badalona/

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000