crosssearch

Porta Fira

Eurovíkendy, Barcelona

Velmi hezký a moderní hotel ležící v západní části Barcelony, avšak s velmi dobrým spojením s centrem města (5 minut Plaza de Espaňa, 10 - 15 minut Rambla). Budova hotelu patří mezi jednu z ikon místní architektury. Klimatizované pokoje vybavené mimo jiné minibarem či...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Barcelona - katalánská metropole, fascinující místo kde se setkává středověk s modernou, moře s horami, tradice s nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu. Nechte se okouzlit stavbami mistrů gotiky, jedinečným dílem Antonia Gaudího (Sagrada Familia, Casa Batllo, Park Guell) či supermoderními projekty slavných současných umělců. Projeďte se lanovkou nad jedním z největších evropských přístavů, projděte se uličkami ve středověké čtvrti kolem katedrály Sv.Eulálie, zažijte každodenní ruch na hlavní barcelonské promenádě La Rambla, nakupte ovoce a dary moře v tržnici La Boquería a večer nezapomeňte ochutnat skvělé tapas v módní čtvrti Born.

Hotel Porta Fira

velmi hezký a moderní hotel ležící v západní části Barcelony, avšak s velmi dobrým spojením s centrem města (5 minut Plaza de Espaňa, 10 - 15 minut Rambla). Budova hotelu patří mezi jednu z ikon místní architektury. Klimatizované pokoje vybavené mimo jiné minibarem či přístupem na internet. V hotelu se nachází wellness centrum, bar, restaurace.

Internetové stránky hotelu: www.hotelbarcelonaportafira.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000