crosssearch

Luxusní hotel v srdci moderní, kosmopolitní Barcelony, poblíž populárních obchodních center (El Corte, Inglés, L´illa Diagonal) a business center. Ubytování 334 pokojů (rádio, fén, telefon, TV, mini bar, klimatizace, sociální zařízení).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo

Muzeum secesní architektury, metropole Katalánska, proslavená významnými historickými památkami jako jsou nedokončený chrám rodiny A. Gaudího, katedrála sv. Eulálie ze 14. století v pozoruhodném Starém městě s úzkými křivolakými uličkami. Působivým protikladem je nová část Eixample na šachovnicovém půdorysu s alejemi platanů. Nenechte si ujít romantický pohled z vrcholu Montjuic na celé město, přístav a olympijský stadión. Navštivte také Španělskou vesnici, Muzeum katalánského umění, zajímavé Muzeum mořeplavby a Kolumbův pomník. Ochutnejte místní španělské speciality - mořské plody, paellu, burritas, kvalitní vína při sledování tanečnic flamenca. Podnikněte výlet (pronájem auta zajistíme) do Andorry, do klášteru Montserrat, na Costu Bravu nebo do proslulého střediska vinařství - Tarragony.

Poloha hotelu

luxusní hotel v srdci moderní, kosmopolitní Barcelony, poblíž populárních obchodních center (El Corte, Inglés, L´illa Diagonal) a business center

Ubytování

334 pokojů (rádio, fén, telefon, TV, mini bar, klimatizace, sociální zařízení)

Vybavení

2 restaurace, 2 bary, snídaňová místnost, klimatizace, sauna, výtah

Další informace

Dětská cena platí za dítě do 12 let na pokoji s rodiči bez nároku na lůžko. Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000