crosssearch

Le Meridien Barcelona

Eurovíkendy, Barcelona (zobrazit na mapě) mapa

Hotel ideálně situovaný na známém bulváru Las Ramblas, v uměleckém a komerčním centru města. Hotel byl renovovaný v roce 2008. V pěším dosahu se nachází známá díla A. Gaudího, dobře dostupný je také přístav, Gotická čtvrt s chrámem Sagrada Familia, opera El Liceo, muzea a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo

Muzeum secesní architektury, metropole Katalánska, proslavená významnými historickými památkami jako jsou nedokončený chrám rodiny A. Gaudího, katedrála sv. Eulálie ze 14. století v pozoruhodném Starém městě s úzkými křivolakými uličkami. Působivým protikladem je nová část Eixample na šachovnicovém půdorysu s alejemi platanů. Nenechte si ujít romantický pohled z vrcholu Montjuic na celé město, přístav a olympijský stadión. Navštivte také Španělskou vesnici, Muzeum katalánského umění, zajímavé Muzeum mořeplavby a Kolumbův pomník. Ochutnejte místní španělské speciality - mořské plody, paellu, burritas, kvalitní vína při sledování tanečnic flamenca. Podnikněte výlet (pronájem auta zajistíme) do Andorry, do klášteru Montserrat, na Costu Bravu nebo do proslulého střediska vinařství - Tarragony.

Poloha hotelu

Hotel ideálně situovaný na známém bulváru Las Ramblas, v uměleckém a komerčním centru města. Hotel byl renovovaný v roce 2008. V pěším dosahu se nachází známá díla A. Gaudího, dobře dostupný je také přístav, Gotická čtvrt s chrámem Sagrada Familia, opera El Liceo, muzea a restaurace. Hotel posazený na okraji Las Ramblas je nedaleko od pulzujícího náměstí Plaza Cataluna.

Ubytování

233 luxusních pokojů, většina s výhledem na Las Ramblas (klimatizace, fén, internet, žehlička / žehlící prkno, mini bar, nekuřácké pokoje, placené TV kanály, sat TV, trezor, psací stůl).

Vybavení

bar, business centrum, konferenční prostory, bezbariérový přístup, fitness, čistírna, parkoviště, restaurace, pokojový servis, internet.

Další informace

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000