crosssearch

H10 Marina Barcelona

Eurovíkendy, Barcelona

Hlavní budova má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, venkovní bazén, spa centrum, posilovnu, internetový koutek, parkoviště, konferenční prostory a wifi internetové připojení .

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POPIS

Hlavní budova má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, venkovní bazén, spa centrum, posilovnu, internetový koutek, parkoviště, konferenční prostory a wifi internetové připojení

Vzdálenost od letiště: 16 km

Nejbližší město: Barcelona (4 km)

SLUŽBY ZA POPLATEK

spa centrum, pokojová služba, svoz do centra, parkoviště, minibar, rychlovarná konvice, káva/čaj/cukr na pokoji, žehlička a žehlicí prkno

PRO DĚTI

Dětské postýlky, dětské židličky v restauraci, dětské menu v restauraci za poplatek

POLOHA

Centrum města Barcelona 4 km, letiště El Prat je vzdáleno 16 km od hotelu

UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)

klimatizace, TV/SAT, minibar, trezor, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

* CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.

STRAVA

Snídaně: snídaně formou otevřeného bufetu

SPORT A ZÁBAVA

spa centrum, posilovna, internetový koutek

DODATEČNÉ INFORMACE

Od 1. 1. 2018 byla zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1 a 2 - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3 - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4 - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.

www.h10hotels.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000