crosssearch

Moderní hotel se nachází v ulici Rosello, v komerčním centru Barcelony zvaném Eixample. Ubytování Telefon s přímou volbou, trezor, mini bar, psací stůl, sat TV, nekuřácké pokoje, internet, rádio, klimatizace, LCD TV, fén.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo

Muzeum secesní architektury, metropole Katalánska, proslavená významnými historickými památkami jako jsou nedokončený chrám rodiny A. Gaudího, katedrála sv. Eulálie ze 14. století v pozoruhodném Starém městě s úzkými křivolakými uličkami. Působivým protikladem je nová část Eixample na šachovnicovém půdorysu s alejemi platanů. Nenechte si ujít romantický pohled z vrcholu Montjuic na celé město, přístav a olympijský stadión. Navštivte také Španělskou vesnici, Muzeum katalánského umění, zajímavé Muzeum mořeplavby a Kolumbův pomník. Ochutnejte místní španělské speciality - mořské plody, paellu, burritas, kvalitní vína při sledování tanečnic flamenca. Podnikněte výlet (pronájem auta zajistíme) do Andorry, do klášteru Montserrat, na Costu Bravu nebo do proslulého střediska vinařství - Tarragony.

Poloha

Moderní hotel se nachází v ulici Rosello, v komerčním centru Barcelony zvaném Eixample.

Ubytování

Telefon s přímou volbou, trezor, mini bar, psací stůl, sat TV, nekuřácké pokoje, internet, rádio, klimatizace, LCD TV, fén

Vybavení

Snídaňová místnost, konferenční prostory, restaurace, business centrum, pokojový servis, internet, trezor na recepci, parkoviště, fitness, bar, sauna, bezbariérový přístup

Další informace

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000