crosssearch

3* hotel v centru města kousek od vlakového nádraží Sants (přímé spojení s letištěm), mezi parkem Joan Miro a promenádou Rambla. Ubytování Minibar, TV, trezor, fén, klimatizace, telefon, rádio, nekuřácké pokoje, internet.

Konečná cena za osobu od: 19 318 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo

Muzeum secesní architektury, metropole Katalánska, proslavená významnými historickými památkami jako jsou nedokončený chrám rodiny A. Gaudího, katedrála sv. Eulálie ze 14. století v pozoruhodném Starém městě s úzkými křivolakými uličkami. Působivým protikladem je nová část Eixample na šachovnicovém půdorysu s alejemi platanů. Nenechte si ujít romantický pohled z vrcholu Montjuic na celé město, přístav a olympijský stadión. Navštivte také Španělskou vesnici, Muzeum katalánského umění, zajímavé Muzeum mořeplavby a Kolumbův pomník. Ochutnejte místní španělské speciality - mořské plody, paellu, burritas, kvalitní vína při sledování tanečnic flamenca. Podnikněte výlet (pronájem auta zajistíme) do Andorry, do klášteru Montserrat, na Costu Bravu nebo do proslulého střediska vinařství - Tarragony.

Poloha

3* hotel v centru města kousek od vlakového nádraží Sants (přímé spojení s letištěm), mezi parkem Joan Miro a promenádou Rambla.

Ubytování

Minibar, TV, trezor, fén, klimatizace, telefon, rádio, nekuřácké pokoje, internet

Vybavení

Prádelna, restaurace, pokojový servis, trezor, bar, snídaňová místnost

Další informace

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000