crosssearch

Hotel se nachází poblíž Sagrada Família a blízko nemocnice Sant Pau, se skvělým spojením do centra Barcelony.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo:

Muzeum secesní architektury, metropole Katalánska, proslavená významnými historickými památkami jako jsou nedokončený chrám rodiny A. Gaudího, katedrála sv. Eulálie ze 14. století v pozoruhodném Starém městě s úzkými křivolakými uličkami. Působivým protikladem je nová část Eixample na šachovnicovém půdorysu s alejemi platanů. Nenechte si ujít romantický pohled z vrcholu Montjuic na celé město, přístav a olympijský stadión. Navštivte také Španělskou vesnici, Muzeum katalánského umění, zajímavé Muzeum mořeplavby a Kolumbův pomník. Ochutnejte místní španělské speciality - mořské plody, paellu, burritas, kvalitní vína při sledování tanečnic flamenca. Podnikněte výlet (pronájem auta zajistíme) do Andorry, do klášteru Montserrat, na Costu Bravu nebo do proslulého střediska vinařství - Tarragony.

Poloha:

Hotel se nachází poblíž Sagrada Família a blízko nemocnice Sant Pau, se skvělým spojením do centra Barcelony.

Ubytování:

93 pokojů (klimatizace, trezor, fén, TV, wi-fi, pracovní stůl)

Vybavení:

Klimatizace, bar, snídaňová místnost, konferenční prostory, internetový kout, prádelna, parkování, úschovna na recepci, wi-fi, bezbariérový přístup

Další informace:

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000