crosssearch

Royal Olympic

Eurovíkendy, Athény

Pětihvězdičkový Royal Olympic Hotel najdete jen kousek pěšky od Akropole. Má praktickou centrální polohu a stojí nedaleko malebné čtvrti Plaka. Od hotelu Royal Olympic bez problémů dojdete pěšky k celé řadě restaurací a obchodů. Přímo naproti stojí chrám Dia Olympského....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Pětihvězdičkový Royal Olympic Hotel najdete jen kousek pěšky od Akropole. Má praktickou centrální polohu a stojí nedaleko malebné čtvrti Plaka. Od hotelu Royal Olympic bez problémů dojdete pěšky k celé řadě restaurací a obchodů. Přímo naproti stojí chrám Dia Olympského. Athénské mezinárodní letiště je odtud vzdáleno 33 km.

Vybavení hotelu

K rekreačnímu zázemí hotelu patří bazén a knihovna. V hotelu Royal Olympic je také posilovna. Po celém hotelu funguje bezplatné připojení Wi-Fi. Nechybí zde ani obchody, včetně klenotnictví a prodejny suvenýrů.

Stravování

Ioannis Restaurant v zahradě na střeše skýtá nádherný výhled a podává tradiční pokrmy řecké kuchyně. Na koktejly zve Roof Garden Bar, odkud máte výhled na řadu aténských památek.

Vybavení pokoje

Royal Olympic Hotel nabízí ubytování v odhlučněných klimatizovaných pokojích s pracovním stolem, toaletními potřebami a župany. Ke standardnímu vybavení patří také satelitní a kabelová TV i rádio. Luxusní pokoje skýtají výhled na Diův chrám nebo na zahradu s plaveckým bazénem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000