crosssearch

Plaza Resort

Eurovíkendy, Athény

Plaza Resort je luxusní kombinací stylu městských hotelů s příjemnou atmosférou a vybavením přímořského resortu. Hotel se nachází v blízkosti malé rybářské vesničky, kde najdete tradiční kavárny a taverny. Do centra Athén od hotelu dojedete za necelých 40 minut, jde tedy o...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Plaza Resort je luxusní kombinací stylu městských hotelů s příjemnou atmosférou a vybavením přímořského resortu. Hotel se nachází v blízkosti malé rybářské vesničky, kde najdete tradiční kavárny a taverny. Do centra Athén od hotelu dojedete za necelých 40 minut, jde tedy o ideální kominací relaxace u moře s poznáním historie Athénské metropole.

Vybavení hotelu

Plaza Resort Hotel vyniká mimo jiné díky své krásné moderní architektuře, skvělému zahradnímu bazénu s výhledem na moře a soukromé písečné pláži. U hotelu je pro hosty všech věkových kategorií menší fotbalové hřiště (pro hru 5 na 5 hráčů), tenisový kurt, klub vodních sportů a dětské hřiště. Atmosféru si ještě více vychutnáte díky jídlům řecké a mezinárodní kuchyně a navštívit můžete také několik moderních barů.

Vybavení pokoje

Plaza Resort Hotel nabízí elegantně zařízené pokoje s dřevěným a koženým nábytkem vyrobeným na zakázku, vybavené nad všechna očekávání. K vybavení patří satelitní TV s plazmovou obrazovkou a placenými programy. Nechybí ani trezor, prostorný pracovní kout a koupelna, kde jsou připraveny toaletní potřeby. Z některých balkonů se nabízí nádherný výhled na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000