crosssearch

Řecko - Athény. Athény, město bohů a kolébka naší civilizace. Okouzlující hlavní město Řecka, kde se zrodila demokracie a žilo zde mnoho slavných fi losofů, vzbuzuje v mnoha lidech obdiv pro svou architekturu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Řecko - Athény. Athény, město bohů a kolébka naší civilizace. Okouzlující hlavní město Řecka, kde se zrodila demokracie a žilo zde mnoho slavných fi losofů, vzbuzuje v mnoha lidech obdiv pro svou architekturu. Svatá skála Akropole byla roku 1987 zapsána na seznam světového dědictví UNESCO a jistě k tomu přispěly i stavby, které se zde tyčí - Parthenón, Erechtheion, brána Propylaje, Dionýsovo divadlo i Divadlo Héroda Attika, Plaka s klikatými uličkami, tržiště Agora, Hephaestův chrám... Metropole nabízí nepřeberné množství kulturních zážitků i nádherné pláže Egejského moře.Ilissos je 4hvězdičkový hotel, stojící 1,5 km od Akropole a 10 minut pěšky od tramvajové zastávky a stanice metra Sygrou Fix. Má střešní zahradu s barem, odkud je vidět na Parthenon. Pokoje jsou elegantní, zvukotěsné a klimatizované, zařízené satelitní TV, rádiem, lednicí, minibarem a psacím stolem. Hotel Ilissos má restauraci, kde se podávají jídla středomořské a mezinárodní kuchyně. Denně se zde podává snídaně formou bufetu. K dispozici je i pokojová služba. Personál na nepřetržitě otevřené recepci vám zajistí půjčení kola nebo automobilu a poskytne i turistické informace. V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. Illisos Hotel je snadno dostupný všemi dopravními prostředky, což vám usnadní přístup do ostatních částí města a k jeho četným atrakcím. Aténské pláže jsou odtud vzdálené jen 4 km. Nedaleko je k dispozici neplacené veřejné parkoviště.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

4 noci v hotelu se snídaní, letenku Praha-Athény-Praha v optimální knihovací třídě, povinné pojištění CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000