crosssearch

Grand Resort Lagonissi

Eurovíkendy, Athény

Luxusní resort se rozkládá na jižní části stejnojmenného zeleného poloostrova s několika malými písečnými zálivy, obklopenými průzračně modrým Egejským mořem. Vzdálenost od centra Athén je asi 40 kilometrů, spojení je zajištěno pravidelnou autobusovou linkou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Luxusní resort se rozkládá na jižní části stejnojmenného zeleného poloostrova s několika malými písečnými zálivy, obklopenými průzračně modrým Egejským mořem. Vzdálenost od centra Athén je asi 40 kilometrů, spojení je zajištěno pravidelnou autobusovou linkou. Athénská čtvrť Glyfada s 18jamkovým golfovým hřištěm, mnoha obchody, restauracemi a bary se nachází přibližně 22 kilometrů od resortu.

Vybavení hotelu

Venkovní vyhřívaný bazén olympijské velikosti s pool barem, lehátky a sluneční terasou.
K vybavení patří fitness centrum, dva tenisové kurty s umělým osvětlením, hřiště na basketbal, volejbal a mini fotbal. Na hotelové pláži lze provozovat vodní sporty včetně potápění. V hotelu je kosmetický salón, kadeřnictví, holičství, knihovna CD a DVD. Pro pohodlí klientů se nabízí služby maséra na pokoji, elektrické vozíky k přepravě po areálu a další servis dle požadavků. Hosté si mohou vybrat ze sedmi restaurací se širokou nabídkou mezinárodních i tradičních specialit, čerstvých ryb a mořských plodů, sushi i dietních specialit. Nachází se zde i pět barů. Areál hotelu Grand Resort Lagonissi doplňuje heliport, nabízí se možnost zapůjčení osobního auta, limuzíny, jachty nebo soukromého letadla.

Vybavení pokoje

Vkusně zařízené klimatizované pokoje pro dvě až tři osoby, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, telefon, SAT/TV, rádio, telefon, připojení na internet, trezor, balkón nebo terasa. DVD přehrávač na vyžádání. Kapacita pokojů a jejich vybavení se liší dle typu ubytování v rámci resortu, kde se nabízí ubytování také v suitách, bungalovech a vilách.

Komplex Grand Resort Lagonissi přirozeně kombinuje krásy přírody s výhodami moderního životního stylu a nabízí ubytování v elegantně zařízených hotelových pokojích, suitách, bungalovech a vilách, rozčleněných do několika klubů:

COMFORT CLUB hotelová budova s výhledem na záliv
PREMIUM CLUB bungalovy s barevnými zahrádkami u pláže, luxusní suity se soukromou terasou a suity u moře se soukromou zahradou
GRAND SPORTS CLUB bungalovy u moře a suity se soukromou terasou nebo zahradou a privátní malou tělocvičnou
ZEN CLUB prostorné suity u pláže s dřevěnou terasou, zahradou nebo soukromým bazénem a in-suite-SPA příslušenstvím
EXCLUSIVE CLUB - suity u moře a Residental Bungalovy se soukromým vyhřívaným bazénemGOLDEN CLUB - jedinečné suity a vily se soukromými bazény
PLATINUM CLUB - elegantně zařízené suity a jedinečné nejluxusnější vily se soukromými vyhřívanými bazény

Internetové stránky hotelu: www.lagonissiresort.gr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000