crosssearch

Ve večerních hodinách odlet z Bratislavy do Athén, transfer na hotel, ubytování a nocleh.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den:

Ve večerních hodinách odlet z Bratislavy do Athén, transfer na hotel, ubytování a nocleh.

2. den:

Po snídani v hotelu návštěva Athénské Akropole - symbol klasického řeckého umění a kultury: chrám Parthenón, chrám Erechtheion, chrám bohyně Niké, muzeum Akropole. Poté prohlídka památek jako: Odeion Heroda Attica, Dionýsovo divadlo, část Anafiotika, stará část Plaka, tržiště, chrám boha Héfaista, Římské fórum, Větrná věž. Ve večerních hodinách návrat do hotelu, nocleh.

3. den:

Po snídani, prohlídka Pirea, který byl kdysi přístavem starověkých Athén, dnes je to moderní přístav. Pak prohlídka města: hlavní aténské náměstí Syntagma s budovou Hellénskeho parlamentu, Prezidentský palác, Aténska zahrada a velký park města, starověká Agora, Trajánův vítězný oblouk, chrám boha Dia, individuální volno, večer návrat na hotel, nocleh.

4. den:

Po snídani prohlídka pamětihodností: stadion Kalimarmaro - dějiště 1. moderních letních olympijských her v r. 1896 (Panathenajský stadion), Byzantský kostel, Athénská univerzita, večerní procházka městem a později následuje noční autobusová prohlídka Atén tzv. "Athens by night". Později návrat do hotelu, nocleh.

5. den:

Po snídani v hotelu individuální volno v centru Athén, návrat do hotelu, vyzvednutí zavazadel, transfer na letiště, odlet z Ahtén do Bratislavy ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje:

zpáteční letenku, letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, dopravu dle programu, 4x ubytování ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji v 4 * hotelu v centru Athén se snídaní, služby slovenského průvodce, DPH

Cena nezahrnuje:

vstupné do muzeí a historických objektů

Jiné Příplatky:

příplatek za jednolůžkový pokoj 3 420 Kč / pobyt, Komplexní cestovní pojištění 39 Kč / os. / den

Poznámka:

Změna programu, odletových míst a časů vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000