crosssearch

Athens Mirabello

Eurovíkendy, Athény

Řecko - Athény. Athény, město bohů a kolébka naší civilizace. Okouzlující hlavní město Řecka, kde se zrodila demokracie a žilo zde mnoho slavných fi losofů, vzbuzuje v mnoha lidech obdiv pro svou architekturu. Svatá skála Akropole byla roku 1987 zapsána na seznam světového...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Řecko - Athény. Athény, město bohů a kolébka naší civilizace. Okouzlující hlavní město Řecka, kde se zrodila demokracie a žilo zde mnoho slavných fi losofů, vzbuzuje v mnoha lidech obdiv pro svou architekturu. Svatá skála Akropole byla roku 1987 zapsána na seznam světového dědictví UNESCO a jistě k tomu přispěly i stavby, které se zde tyčí - Parthenón, Erechtheion, brána Propylaje, Dionýsovo divadlo i Divadlo Héroda Attika, Plaka s klikatými uličkami, tržiště Agora, Hephaestův chrám... Metropole nabízí nepřeberné množství kulturních zážitků i nádherné pláže Egejského moře.Athens Mirabello se nachází ve strategické poloze, jen 5 minut chůze od metra ležístanice Omonoia 150 m a cca 850 m od archeologické muzeum. Můžete navštívit také Národní Divadlo vzdálené pouze 100 m od hotelu. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, satelitní TV, některé pokoje mají balkon, suity výhled na Acropolis. Součástí hotelu je 24 hodinová recepce, business centrum.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

4 noci v hotelu se snídaní, letenku Praha-Athény-Praha v optimální knihovací třídě, povinné pojištění CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000