crosssearch

Athens Gate

Eurovíkendy, Athény

Příjemný hotel Athens Gate se nachází na prestižním místě v historickém centru Atén. Nabízí 4hvězdičkové zařízení, vynikající výhled na Akropoli a Chrám olympského Dia. Athens Gate Hotel se nachází pouhých 100 metrů od nového muzea Akropole. Je naproti Chrámu olympského Dia a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Příjemný hotel Athens Gate se nachází na prestižním místě v historickém centru Atén. Nabízí 4hvězdičkové zařízení, vynikající výhled na Akropoli a Chrám olympského Dia. Athens Gate Hotel se nachází pouhých 100 metrů od nového muzea Akropole. Je naproti Chrámu olympského Dia a malý kousek od historické čtvrti Plaka.

Vybavení hotelu

V nejvyšším patře hotelu se nachází bar a restaurace nabízející dechberoucí výhled na město. Snídani si můžete dát ve střešní restauraci, nebo si ji nechat donést pokojovou službou. Na recepci najdete také bar, který podává kávu, nápoje a lehké občerstvení po celý den.

Vybavení pokoje

Všechny přední pokoje mají výhled na Chrám olympského Dia. Pokoje v 6. a 7. patře mají ohromující výhled na Akropoli. Pokoje s výhledem na Akropoli jsou poskytovány na žádost a v závislosti na dostupnosti.
Všechny pokoje jsou vybaveny 27palcovou (68 cm) LCD plochou TV, vysokorychlostním přístupem k internetu a veškerým moderním komfortem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000