crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Prodloužený víkend v Amsterdamu 3 dny

Eurovíkendy, Amsterdam

V ranních hodinách odlet do Amsterdamu, odjezd hromadnou dopravou do hotelu, ubytování v Amsterdamu. Odpolední procházka centrem města  během níž např. uvidíme budovu Královského paláce, náměstí Dam, Nový kostel, květinový trh Singel, Museumsplein, kde se nachází Rijksmuseum,...

Konečná cena za osobu od: 11 399 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: V ranních hodinách odlet do Amsterdamu, odjezd hromadnou dopravou do hotelu, ubytování v Amsterdamu. Odpolední procházka centrem města  během níž např. uvidíme budovu Královského paláce, náměstí Dam, Nový kostel, květinový trh Singel, Museumsplein, kde se nachází Rijksmuseum, muzeum Van Gogha. Uvidíme centrum zábavy kolem náměstí Leidseplein a Rembrandtplein s proslulými coffee shopy. Zvídavější mohou projít proslulou čtvrtí Červených luceren, která je vedle svého původního účelu i turistickou atrakcí. Individuální návrat do hotelu. Nocleh. 

2. den: Snídaně, individuální program. Zájemci mohou s průvodcem CKu navštívit místním autobusem Zaanse Schans, zajímavý skanzen s větrnými mlýny, kde se seznámíme s tradiční výrobou dřeváků a sýrů, které zde lze nejen ochutnat, ale i zakoupit. Po návratu do Amsterdamu projížďka lodí po grachtech. Individuální program i návrat do hotelu. Nocleh. 

3. den: Snídaně. Dopoledne volno, které můžeme využít k další návštěvě místních zajímavostí a navštívit např. dům Anny Frankové. Odpoledne odjezd hromadnou dopravou na letiště a odlet do Prahy. Přílet ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje

2 noclehy se snídaní v hotelu  *** v Amsterdamu leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha - Amsterdam a zpět, služby průvodce projížďka po grachtech  pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

vstupy, jízdní městskou či meziměstskou dopravou

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000