crosssearch

Grand Amrath Hotel Amsterdam

Eurovíkendy, Amsterdam

Luxusní hotel Grand Amrath patří k tomu nejlepšímu, co lze z ubytování v Amsterdamu nabídnout. Hotel vyniká špičkovým servisem, skvělým vybavením a luxusem všude, kam se podíváte. I poloha hotelu je výborná, leží přímo v centru města. Hotel je postavený ve stylu Art Deco a ze...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Poloha Hotelu

Luxusní hotel Grand Amrath patří k tomu nejlepšímu, co lze z ubytování v Amsterdamu nabídnout. Hotel vyniká špičkovým servisem, skvělým vybavením a luxusem všude, kam se podíváte. I poloha hotelu je výborná, leží přímo v centru města. Hotel je postavený ve stylu Art Deco a ze spousty míst v něm je výhled na Amsterodamské kanály a řeku.

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, vybavené konferenční prostory, restaurace Seven Seas, bar/ lounge, možnost připojení k internetu, klimatizace, wellness centrum se saunou, bazénem, tureckou parní lázní, vířivkou, a relaxační zónou. Samozřejmostí je fitness.

Ubytování

V hotelu je celkem 165 pokojů. Všechny jsou luxusně designově vybaveny, za zmínku určitě stojí přepychové postele, je zde televize s plochou obrazovkou, minibar, možnost bezdrátového připojení k internetu, luxusní koupelna, zařízení pro přípravu kávy a čaje, fén, klimatizace a další.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava

Pestré možnosti poznávání, nakupování a zábavy nabízí centrum Holandské metropole Amsterdamu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000