crosssearch

Moderní 3* hotel byl otevřen v roce 2010. Nachází se v pohodlné vzdálenosti 400 metrů od zastávky metra Amstel, která nabízí přímé spojení do samého centra města.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo:

V Amsterdamu se v kulisách 17. století žije rytmem současnosti. I když zdaleka nepatří k největším evropským městům, v mnohém je nepřekonatelný - v počtu květů na ulicích a v parcích, bicyklů, kanálů a mostů, Rembrandtových obrazů. V Amsterdamu je všude blízko, do muzea Vincenta Van Gogha se stálou sbírkou asi dvou set obrazů a šesti set kreseb od samotného Mistra i jeho současníků, k Madamme Tussaud i k domu, kde se za války skrývala židovská rodina Anny Frankové. Amsterdamem se dá projít za jeden den, ale ten se dá protáhnout dlouho do noci, pokud se necháme nalákat na kulinářské zážitky, které slibuje více než dva tisíce restaurantů, kaváren a barů.

Poloha:

Moderní 3* hotel byl otevřen v roce 2010. Nachází se v pohodlné vzdálenosti 400 metrů od zastávky metra Amstel, která nabízí přímé spojení do samého centra města.

Ubytování:

nekuřácké pokoje (TV, Wi-fi, trezor, pracovní stůl, telefon, čaj/káva)

Vybavení:

bar, konferenční prostory, restaurace, parkoviště, Wi-fi, 24-hodinová recepce, půjčovna kol

Další informace:

Dětská cena platí za dítě do 12 let na pokoji s rodiči bez nároku na lůžko. Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000