crosssearch

Amsterdam City Break

Eurovíkendy, Amsterdam

Program zájezdu: 1. den: odlet z Prahy do Rotterdamu / Amsterdamu, ubytování v Amsterdamu. Volný program. 2. den: snídaně, půldenní prohlídka jednoho z nejzajímavějších evropských hlavních měst, které má nenapodobitelnou atmosféru. Uvidíme Rembrandtův dům - muzeum,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den:

odlet z Prahy do Rotterdamu / Amsterdamu, ubytování v Amsterdamu. Volný program.

2. den:

snídaně, půldenní prohlídka jednoho z nejzajímavějších evropských hlavních měst, které má nenapodobitelnou atmosféru. Uvidíme Rembrandtův dům - muzeum, Královský palác na náměstí Dam, pozoruhodný Westerkerk (Západní kostel), národní Rijksmuseum, Arénu, největší stadion v Nizozemsku a mnoho dalších zajímavostí. Volné odpoledne, doporučujeme využít čas na plavbu po kanálech. Nocleh.

3. den:

snídaně, individuální program nebo fakultativní výlet do Volendamu nebo Zaansee Schans. Volendam je originální rybářská vesnička asi 30 km od Amsterdamu, která se začátkem 20. století těšila velkému zájmu umělců, mimo jiné i Picassa a Renoira. I dnes je pro svůj rázovitý kolorit centrem pozornosti turistů. Doporučujeme vám vyzkoušet i místní rybí speciality. Pokud se rozhodnete pro Zaansee Schans nedaleko městečka Zaandijk, očekávejte věrně zrekonstruovanou vesnici - skanzen s tradičními domy a dřevěnými větrnými mlýny. Můžete zde navštívit zajímavá místní muzea, obchůdky se sýry a ručně vyráběnými dřeváky. Nocleh.

4. den:

snídaně, transfer na letiště v Amsterdamu / Rotterdamu, odlet do Prahy.

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu tam a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle popisu, služby průvodce, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu u leteckých zájezdů, handling fee a palivový příplatek (CK CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Cena nezahrnuje:

vstupné do muzeí a historických objektů (pokud není uvedeno jinak v programu)

Poznámka:

změna programu, odletových míst a časů vyhrazena.

Nepovinné příplatky:

komplexní cestovní pojištění

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000